Paulina Wójtowicz Fotografia

O mnie...

emocje.wspomnienia.miłość

”Fotografia jest sposobem odczuwania, dotykania, kochania.
To, co złapałeś na filmie, zostało uwiecznione na zawsze… 
Zapamiętuje małe rzeczy, długo po tym, jak zapomniałeś wszystkiego.„

~Aaron Siskind

Cześć,

miło mi Cię poznać, nazywam się Paulina Wójtowicz.

Parę słów o mnie, moja przygoda z fotografią zaczęła się dawno temu. Pierwsze kroki stawiałam samodzielnie, szukając różnych metod i stylów. Początkowo robiłam zdjęcia znajomym zwykłą cyfrówką, natomiast pierwszą lustrzankę kupiłam wybierając się do Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie, gdzie rozpoczęłam dalsze poznawanie technik fotografii i zdobyłam ogrom wiedzy. Od początku zakochałam się w fotografii i wiedziałam, że jest to coś co chcę robić. Próbowałam różnych dziedzin fotografii, ale ostatecznie najbliższą mi jest fotografia portretowa oraz reportaż.

Zdjęcia są najpiękniejszą i najtrwalszą pamiątką, dlatego chcę łapać i utrwalać momenty na nich.

Uwielbiam patrzeć i obserwować, dzięki temu wyłapuję Wasze uśmiechy, łzy oraz pełne miłości spojrzenia, dzięki temu powstają pełne emocji i uczuć obrazy, które tworzą prawdziwe i wzruszające historie. Fotografia uczy wrażliwości, pozwala widzieć więcej, więcej emocji, detali… To jest właśnie to co chcę pokazywać na swoich zdjęciach. 

Podczas sesji zależy mi na swobodzie, chcę żebyście czuli się dobrze. Nie lubię sztywno ustawianych zdjęć, daję Wam tylko drobne wskazówki. Często sesje z Wami są bardzo spontaniczne, bez wcześniejszego planu, pozwala to złapać kadry pełne naturalności, ulotnych momentów czy drobnych gestów.

Gdzie fotoGrafuję?

Obecnie mieszkam w Krakowie i tu głównie fotografuję. Często można mnie spotkać również na śląsku.
Nie ograniczam się do jednej lokalizacji, w związku z tym mogę dojechać w każde miejsce w Polsce. Jestem otwarta na nowe pomysły i wyzwania.

Jakie sesje wykonuję?

Sesje wykonuję w plenerze lub w Waszym mieszkaniu. Nie fotografuję w studio.

Znajdziecie mnie także na: