Paulina Wójtowicz Fotografia

Fotografia
ślubna

Fotografia ślubna

„Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko”
~Cecelia Ahern

Fotografia ślubna jest szczególnym rodzajem fotografii, w którym ważne jest obserwowanie i łapanie ulotnych momentów (których jest tak wiele w tym szczególnym dniu) i złożenie z nich spójnej historii. 
Jako fotograf łapię chwilę pełne radości, wzruszeń, miłości, szukam prawdziwych kadrów, bez reżyserowania i ustawiania rzeczywistości. Towarzysząc Wam przez cały dzień od momentu przygotowań do oczepin, mogę w spójny sposób opowiedzieć historię Waszego dnia.

Fotografia ślubna jest sztuką łączącą emocje, gesty, detale, które za każdym razem tworzą inną opowieść i oddają niezapomniany nastrój tego dnia. Reportaż ślubny to nie tylko pamiątka dla Was, ale także dla rodziców czy dziadków. Zdjęcia zapisane na nośniku, wydrukowanych odbitkach czy stworzonym albumie, w każdej chwili będą mogły przypomnieć magię Waszego święta.

W tworzenie reportażu i sesji plenerowej wkładam mnóstwo zaangażowania oraz pasji. Zależy mi, aby wykonane fotografie zawsze przywoływały najszczęśliwsze momenty oraz wspomnienia.
Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio!

Zapraszam również na 
Facebook Instagram, gdzie na bieżąco dodaję najnowsze prace.